Konsultacje specjalistyczne

W naszych przychodniach jesteśmy w stanie zagwarantować Pacjentom kompleksową opiekę medyczną, umożliwiając im dostęp do lekarzy specjalistów wszystkich dziedzin medycyny oraz
do nowoczesnej aparatury medycznej. Szczególną troską otaczamy dzieci, zapewniając im opiekę pediatryczną na każdym etapie rozwoju.

Nasz zespół tworzą wysokiej klasy specjaliści, którzy na co dzień łączą w swojej pracy wiedzę
z doświadczeniem. Dodatkowo nieustannie poszerzają swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo
w branżowych spotkaniach i wydarzeniach. Nabywane w ten sposób umiejętności wraz z życzliwym, empatycznym podejściem do pacjenta sprawiają, że każda wizyta odbywa się w atmosferze wzajemnego zaufania, szacunku i przyjaźni. To zespól z wieloletnim doświadczeniem, który na pierwszym miejscu stawia dobro i komfort pacjenta.

W Centrach Medycznych Biovena mogą Państwo skorzystać z konsultacji specjalistycznych
w zakresie: pediatrii, okulistyki, neurologii, laryngologii, dermatologii, ortopedii, chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej, urologii, kardiologii, ginekologii, stomatologii, endokrynolgii, diabetologii, radiologii, medycyny pracy oraz medycyny rodzinnej.

Dzięki optymalnej organizacji możemy zaoferować konsultacje połączone z diagnostyką zarówno laboratoryjną, jak i obrazową.